Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

162 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 4+kk 139 m²Prodej bytu 4+kk 139 m²
Prodej bytu 4+kk 139 m²
Prodej bytu 4+kk 139 m²

Prodej bytu 4+kk 139 m²

Vinohradská 1417/133, Praha 3 - Žižkov

18 600 000 Kč

133 813 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 092 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Na slupi, Nové Město, Praha

11 490 000 Kč

166 522 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Populární

Prodej bytu 3+1 91 m²Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²

Prodej bytu 3+1 91 m²

Terronská 583/13, Praha 6 - Bubeneč

13 490 000 Kč

148 242 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Na pomezí 910/2, Praha 5 - Jinonice

15 990 000 Kč

15 490 000 Kč

191 235 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 104 m²Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²

Prodej bytu 3+1 104 m²

Na Plzeňce 1166/1, Praha 5 - Smíchov

14 750 000 Kč

14 500 000 Kč

139 423 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 84 m²Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²

Prodej bytu 3+1 84 m²

Kettnerova 1939/3, Praha 13 - Stodůlky

12 100 000 Kč

144 048 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej bytu 5+kk 150 m²Prodej bytu 5+kk 150 m²
Prodej bytu 5+kk 150 m²
Prodej bytu 5+kk 150 m²

Prodej bytu 5+kk 150 m²

Na Rokytce, Praha

20 890 000 Kč

139 267 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej bytu 2+kk 90 m²Prodej bytu 2+kk 90 m²
Prodej bytu 2+kk 90 m²
Prodej bytu 2+kk 90 m²

Prodej bytu 2+kk 90 m²

Zlochova 2193/1, Praha 12 - Modřany

13 400 000 Kč

148 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Olgy Havlové, Praha

15 500 000 Kč

193 750 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 4+kk 125 m²Prodej bytu 4+kk 125 m²
Prodej bytu 4+kk 125 m²
Prodej bytu 4+kk 125 m²

Prodej bytu 4+kk 125 m²

U Pergamenky 1471/8, Praha 7 - Holešovice

19 000 000 Kč

18 850 000 Kč

150 800 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
123...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 092 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické