Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

88 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 96 m²Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²

Prodej bytu 3+kk 96 m²

Hodonínská 1595, Praha

18 950 000 Kč

18 900 000 Kč

196 875 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 642 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 126 m²Prodej bytu 4+kk 126 m²
Prodej bytu 4+kk 126 m²
Prodej bytu 4+kk 126 m²

Prodej bytu 4+kk 126 m²

Vltavská 207/20, Praha 5 - Smíchov

15 990 000 Kč

126 905 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 106 m²Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²

Prodej bytu 3+kk 106 m²

Sochařská 333/2, Praha 7 - Bubeneč

19 999 000 Kč

18 500 000 Kč

174 528 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 104 m²Prodej bytu 3+kk 104 m²
Prodej bytu 3+kk 104 m²
Prodej bytu 3+kk 104 m²

Prodej bytu 3+kk 104 m²

Heinemannova, Praha

17 300 000 Kč

16 500 000 Kč

158 654 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 105 m²Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²

Prodej bytu 3+kk 105 m²

Praha, okres Praha 5

20 500 000 Kč

20 399 000 Kč

194 276 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 104 m²Prodej bytu 4+kk 104 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m²

Prodej bytu 4+kk 104 m²

K Havlínu 722, Praha - Zbraslav

17 000 000 Kč

16 490 000 Kč

158 558 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 158 m²Prodej bytu 4+kk 158 m²
Prodej bytu 4+kk 158 m²
Prodej bytu 4+kk 158 m²

Prodej bytu 4+kk 158 m²

Králodvorská 1086, Praha

24 900 000 Kč

23 900 000 Kč

151 266 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 91 m²Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²

Prodej bytu 3+kk 91 m²

Škrábkových, Letňany, Praha

14 990 000 Kč

164 725 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 119 m²Prodej bytu 4+1 119 m²
Prodej bytu 4+1 119 m²
Prodej bytu 4+1 119 m²

Prodej bytu 4+1 119 m²

Honzíkova, Praha

16 877 500 Kč

141 828 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Milevská 2094, Praha

24 000 000 Kč

480 000 Kč/m2

1...456...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 642 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické