Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

443 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Heřmanova 597/61, Praha 7 - Holešovice

8 980 000 Kč

204 091 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 451 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Hábova 1563/6, Praha 13 - Stodůlky

6 990 000 Kč

104 328 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Nad Kajetánkou 207/21, Praha 6 - Břevnov

8 490 000 Kč

188 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Školská 689/20, Praha 1 - Nové Město

10 990 000 Kč

199 818 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Na úlehli 1257/7, Praha 4 - Michle

6 600 000 Kč

153 488 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Vrchlického, Praha

7 100 000 Kč

147 917 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Pýchavková 267/1, Praha 22 - Pitkovice

8 499 000 Kč

141 650 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Prodej bytu 5+kk 150 m²Prodej bytu 5+kk 150 m²
Prodej bytu 5+kk 150 m²
Prodej bytu 5+kk 150 m²

Prodej bytu 5+kk 150 m²

Na Rokytce, Praha

20 890 000 Kč

139 267 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Gutova, Praha

6 850 000 Kč

152 222 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej bytu 2+kk 90 m²Prodej bytu 2+kk 90 m²
Prodej bytu 2+kk 90 m²
Prodej bytu 2+kk 90 m²

Prodej bytu 2+kk 90 m²

Zlochova 2193/1, Praha 12 - Modřany

13 400 000 Kč

148 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
1...567...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 451 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické