Byty na prodej

Byty na prodej Praha s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

312 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Kálikova, Praha

8 800 000 Kč

8 490 000 Kč

121 286 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 857 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Litoměřická 405/9, Praha 9 - Prosek

10 200 000 Kč

136 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

V Nové Hostivaři 226/10, Praha 15 - Hostivař

9 300 000 Kč

119 231 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Janáčkovo nábřeží 1072/29, Praha 5 - Smíchov

16 497 000 Kč

253 800 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 110 m²Prodej bytu 3+kk 110 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m²

Prodej bytu 3+kk 110 m²

Ruzyňské schody 555/5, Praha 6 - Ruzyně

14 400 400 Kč

130 913 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

U michelského mlýna, Praha

25 082 695 Kč

210 779 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Jeseniova, Praha

8 873 000 Kč

138 641 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Vinohradská, Praha

22 048 000 Kč

265 639 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Březenská 2466/6, Praha 8 - Libeň

12 900 000 Kč

161 250 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Dvouletky 1924/4, Praha 10 - Strašnice

8 921 000 Kč

8 611 000 Kč

162 472 Kč/m2

1...212223...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 857 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické