okres Třebíč

Byty na prodej Třebíč s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

6 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Čajkovského, Třebíč

4 500 000 Kč

60 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Okružní, Třebíč - Borovina

6 390 000 Kč

6 190 000 Kč

81 447 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Prodej bytu 4+1 88 m²Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²

Prodej bytu 4+1 88 m²

M. Majerové, Třebíč

6 270 000 Kč

71 250 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Řípovská 877/6, Třebíč - Borovina

4 150 000 Kč

76 852 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Družstevní, Třebíč

3 500 000 Kč

109 375 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 95 m²Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²

Prodej bytu 3+kk 95 m²

Hladíkova, Třebíč

5 400 000 Kč

4 699 000 Kč

49 463 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické