Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

119 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Jaroslava Průchy, Most

2 640 000 Kč

2 560 000 Kč

48 302 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 437 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

17. listopadu 5998, Chomutov

1 899 999 Kč

54 286 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

V Sídlišti, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Děčín

1 590 000 Kč

36 977 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Gluckova 234, Litvínov - Janov

1 399 000 Kč

18 653 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Borová, Chomutov, Chomutov

1 620 000 Kč

25 714 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Okružní, Meziboří

1 550 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Josefa Ševčíka, Most

2 999 900 Kč

44 116 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 36 m²Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²
Prodej bytu 2+kk 36 m²

Prodej bytu 2+kk 36 m²

Jiráskova, Děčín

2 490 000 Kč

2 349 000 Kč

65 250 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej bytu 3+1 56 m²Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²

Prodej bytu 3+1 56 m²

Spořická 3788/13, Chomutov

2 750 000 Kč

49 107 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Hlávkova 1449/8, Teplice - Trnovany

1 690 000 Kč

62 593 Kč/m2

1...9101112

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 437 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické