Byty na prodej v kraji Ústecký kraj

215 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Jizerská, Ústí nad Labem

2 800 000 Kč

42 424 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 694 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 79 m²Prodej bytu 4+kk 79 m²
Prodej bytu 4+kk 79 m²
Prodej bytu 4+kk 79 m²

Prodej bytu 4+kk 79 m²

Loučná ev. č. 54, Loučná pod Klínovcem

9 990 000 Kč

126 456 Kč/m2

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  byt 2+1 46.2 m²Prodaný  byt 2+1 46.2 m²
Prodaný  byt 2+1 46.2 m²
Prodaný  byt 2+1 46.2 m²

Prodaný byt 2+1 46.2 m²

Jana Zajíce 2870/16, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

53 896 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 123 m²Prodej bytu 4+kk 123 m²
Prodej bytu 4+kk 123 m²
Prodej bytu 4+kk 123 m²

Prodej bytu 4+kk 123 m²

U Hadích lázní, Teplice

8 334 780 Kč

7 650 000 Kč

62 195 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Weberova 1534/14, Děčín VI-Letná

1 560 000 Kč

42 162 Kč/m2

1...202122

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 694 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické