Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

49 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Rybnice, okres Plzeň-sever

1 300 000 Kč

999 000 Kč

13 875 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 202 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

990 000 Kč

39 600 Kč/m2

Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²
Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²
Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²

Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²

Starý Hrozenkov, okres Uherské Hradiště

700 000 Kč

11 111 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²

Březiny, Česká Třebová - Parník

995 000 Kč

39 800 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²

Odrava, okres Cheb

455 000 Kč

405 000 Kč

6 750 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²

Radkov, okres Opava

990 000 Kč

890 000 Kč

13 692 Kč/m2

Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²
Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²
Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²

Prodej chalupy 85 m², pozemek 281 m²

Radějov 12, Buřenice

1 490 000 Kč

900 000 Kč

10 588 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 833 m²

Radějov, okres Hodonín

1 190 000 Kč

995 000 Kč

26 184 Kč/m2

Prodej chaty 15 m², pozemek 335 m²Prodej chaty 15 m², pozemek 335 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 335 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 335 m²

Prodej chaty 15 m², pozemek 335 m²

Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod

860 500 Kč

57 367 Kč/m2

1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 202 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.