Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

166 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 50 m²

Hartvíkovice, okres Třebíč

770 000 Kč

489 000 Kč

9 780 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 695 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 973 m²

Hronov ev. č. 103, Hronov

1 995 000 Kč

1 795 000 Kč

89 750 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 360 m²

Pokutická, Kadaň

1 149 000 Kč

1 099 000 Kč

54 950 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Dolní Stropnice ev. č. 10, Římov

1 190 000 Kč

1 100 000 Kč

55 000 Kč/m2

Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²

Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²

Helenín ev. č. 4622, Jihlava

1 360 500 Kč

1 260 500 Kč

84 033 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²

Růžená ev. č. 107, Růžená

1 330 000 Kč

26 600 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²

Hluk ev. č. 29, Hluk

690 000 Kč

550 000 Kč

27 500 Kč/m2

Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²

Jihlava, okres Jihlava

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

33 947 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 291 m²

Skorkov, okres Havlíčkův Brod

890 000 Kč

790 000 Kč

13 621 Kč/m2

Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²
Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²
Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²

Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²

ZK Jan Žižka, Třebíč

1 290 000 Kč

1 140 000 Kč

47 500 Kč/m2

1...567...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 695 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.