Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

352 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²

Luka pod Medníkem ev. č. 172, Jílové u Prahy

1 950 000 Kč

24 375 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 629 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²

Mokrá-Horákov, okres Brno-venkov

2 340 000 Kč

29 250 Kč/m2

Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

3 490 000 Kč

71 224 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²

Čisovice, okres Praha-západ

2 999 000 Kč

63 809 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²

Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

2 100 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²

Kosmonosy, okres Mladá Boleslav

3 390 000 Kč

96 857 Kč/m2

Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

3 200 000 Kč

26 667 Kč/m2

Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²
Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²
Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²

Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²

Jirkov, okres Chomutov

429 000 Kč

33 000 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej chaty 34 m², pozemek 283 m²Prodej chaty 34 m², pozemek 283 m²
Prodej chaty 34 m², pozemek 283 m²
Prodej chaty 34 m², pozemek 283 m²

Prodej chaty 34 m², pozemek 283 m²

Čeperka 47, Čeperka

1 200 000 Kč

35 294 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 1993 m²

Hostákov ev. č. 2, Vladislav

2 121 000 Kč

30 300 Kč/m2

1...161718...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 629 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.