Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

351 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty, pozemek 942 m²Prodej chaty, pozemek 942 m²
Prodej chaty, pozemek 942 m²
Prodej chaty, pozemek 942 m²

Prodej chaty, pozemek 942 m²

Suchdol, Křimov

2 800 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 631 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 234 m²

Pastviny ev. č. 221, Pastviny

1 400 000 Kč

63 636 Kč/m2

Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 780 m²

Kamenice, okres Jihlava

4 700 000 Kč

52 222 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²

Lhotka, okres Přerov

1 150 000 Kč

28 750 Kč/m2

Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²

Ondřejov ev. č. 51, Pláně

1 150 000 Kč

30 263 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej chaty 42 m²Prodej chaty 42 m²
Prodej chaty 42 m²
Prodej chaty 42 m²

Prodej chaty 42 m²

Pod Havranem, Štěchovice

643 500 Kč

15 321 Kč/m2

Prodej chalupy 120 m²Prodej chalupy 120 m²
Prodej chalupy 120 m²
Prodej chalupy 120 m²

Prodej chalupy 120 m²

Nejdecká, Rotava

3 499 000 Kč

29 158 Kč/m2

Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²

Zřídelní, Havířov

3 100 000 Kč

93 939 Kč/m2

Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²

Kraslice, okres Sokolov

2 490 000 Kč

2 150 000 Kč

33 077 Kč/m2

Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 150 m²

Údolí Raků, Tehov

1 490 000 Kč

27 091 Kč/m2

1...345...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 631 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.