Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

117 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²

Louka, okres Blansko

1 890 000 Kč

13 500 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 493 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²

Svitavy, okres Svitavy

1 696 800 Kč

1 450 000 Kč

32 955 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²
Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²
Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²

Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²

Slatina nad Úpou 107, Slatina nad Úpou

2 150 000 Kč

1 990 000 Kč

18 952 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Seč, okres Chrudim

2 390 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Zdelov

1 650 000 Kč

1 399 000 Kč

42 394 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²

Třešť, okres Jihlava

1 490 000 Kč

20 694 Kč/m2

Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²

Roštín, okres Kroměříž

1 800 000 Kč

34 615 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 458 m²

Tvarožná Lhota, okres Hodonín

1 200 000 Kč

25 532 Kč/m2

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Bukovník 47, Bukovník

1 990 000 Kč

17 456 Kč/m2

Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²

Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²

Luka pod Medníkem 107, Jílové u Prahy

1 897 000 Kč

1 747 000 Kč

44 795 Kč/m2

1234...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 493 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.