Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

117 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²
Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²
Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²

Prodej chaty 24 m², pozemek 180 m²

ZK Jan Žižka, Třebíč

1 290 000 Kč

1 140 000 Kč

47 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 494 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 707 m²

Napajedla ev. č. 223, Napajedla

1 699 000 Kč

1 549 000 Kč

48 406 Kč/m2

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 390 m², pozemek 366 m²

Slezská, Řepiště

1 290 000 Kč

1 190 000 Kč

3 051 Kč/m2

Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²
Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²
Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²

Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²

Nová Role, okres Karlovy Vary

1 490 000 Kč

1 150 000 Kč

42 593 Kč/m2

Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²

Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²

Karlovy Vary, okres Karlovy Vary

1 300 000 Kč

1 200 000 Kč

52 174 Kč/m2

Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²
Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²
Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²

Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²

Pňovany ev. č. 374, Pňovany

2 190 000 Kč

1 999 000 Kč

24 378 Kč/m2

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

1 870 000 Kč

27 910 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Řiha
Realitní kancelář: OAK Group
Realitní makléř: Miroslav Řiha

Miroslav Řiha

4.4

Realitní kancelář: OAK Group
Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²

Kaceřov, Kaceřov

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej chaty 64 m²Prodej chaty 64 m²
Prodej chaty 64 m²
Prodej chaty 64 m²

Prodej chaty 64 m²

Bochov, Karlovy Vary

1 899 000 Kč

29 672 Kč/m2

Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 79 m², pozemek 398 m²

Kunčice pod Ondřejníkem, okres Frýdek-Místek

1 690 000 Kč

21 392 Kč/m2

1...456...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 494 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.