Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

117 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²

Senec, okres Rakovník

1 990 000 Kč

110 556 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 494 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²

Mladecko ev. č. 1, Mladecko

2 000 000 Kč

1 500 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²

Kostelec, okres Jihlava

1 490 000 Kč

33 111 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²

Dolní Bělá ev. č. 55, Dolní Bělá

1 780 000 Kč

24 722 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²

Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²

Bítovčice, okres Jihlava

1 790 000 Kč

42 619 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²

Tavíkovice, okres Znojmo

1 909 000 Kč

38 180 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Zlín, okres Zlín

1 725 000 Kč

27 823 Kč/m2

Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²

Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²

Mariánské údolí, Klášterec nad Ohří

1 499 900 Kč

1 399 900 Kč

18 181 Kč/m2

Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²

Prodej chaty 31 m², pozemek 594 m²

Blansko - Olešná, okres Blansko

1 390 000 Kč

44 839 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Dobrá Voda ev. č. 5, Dobrá Voda

1 060 500 Kč

22 564 Kč/m2

1...678...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 494 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.