Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

117 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 18 m²Prodej chaty 18 m²
Prodej chaty 18 m²
Prodej chaty 18 m²

Prodej chaty 18 m²

Rosice nad Labem

1 250 000 Kč

69 444 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 494 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²
Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Prodej chaty 74 m², pozemek 385 m²

Ledečko 63, Ledečko

1 890 000 Kč

1 790 000 Kč

24 189 Kč/m2

Realitní makléř: Ivan Nikodým
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ivan Nikodým

Ivan Nikodým

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 735 m²

Hýskov, okres Beroun

2 280 000 Kč

2 000 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 413 m²

Znojmo - Přímětice, okres Znojmo

1 802 900 Kč

51 511 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Dobrá Voda ev. č. 4, Dobrá Voda

1 485 000 Kč

1 060 500 Kč

22 564 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²

Číhalín, okres Třebíč

2 440 000 Kč

1 990 000 Kč

99 500 Kč/m2

Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Hradiště ev. č. 22, Jáchymov

1 650 000 Kč

1 550 000 Kč

9 012 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 650 000 Kč

1 490 000 Kč

59 600 Kč/m2

Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²

Prodej chaty 39 m², pozemek 103 m²

U Kazína, Praha

1 890 000 Kč

48 462 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

1 499 000 Kč

31 229 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
1...8910...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 494 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.