Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

198 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

1 499 000 Kč

31 229 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 924 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 27 m²Prodej chaty 27 m²
Prodej chaty 27 m²
Prodej chaty 27 m²

Prodej chaty 27 m²

311, Morávka

2 150 000 Kč

1 990 000 Kč

73 704 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 793 m²

Buřenice - Babice, okres Pelhřimov

2 070 000 Kč

1 970 000 Kč

21 889 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 404 m²

Lužany, okres Plzeň-jih

1 990 000 Kč

1 790 000 Kč

39 778 Kč/m2

Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²
Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²
Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²

Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²

U Zámku 126, Třebívlice

1 990 000 Kč

94 762 Kč/m2

Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²

Jindřichovice, okres Sokolov

2 990 000 Kč

31 474 Kč/m2

Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²
Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²
Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²

Prodej chaty 87 m², pozemek 418 m²

Potočiny, Poříčí nad Sázavou

2 949 000 Kč

2 849 000 Kč

32 747 Kč/m2

Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²

Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²

Moravany, okres Pardubice

1 490 000 Kč

1 199 000 Kč

99 917 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chalupy 100 m², pozemek 775 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 775 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 775 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 775 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 775 m²

Mnich 87, Mnich

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej chaty 90 m², pozemek 356 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 356 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 356 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 356 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 356 m²

Pod Hrází ev. č. 207, Svitavy - Lačnov

2 490 000 Kč

27 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
1...151617...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 924 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.