Chaty a chalupy na prodej

470 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²
Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²
Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²

Prodej chalupy 350 m², pozemek 1856 m²

Malé náměstí, Ševětín

11 500 000 Kč

32 857 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 196 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 254 m²Prodej chalupy 254 m²
Prodej chalupy 254 m²
Prodej chalupy 254 m²

Prodej chalupy 254 m²

Hoštka, Litoměřice

2 999 000 Kč

2 599 000 Kč

10 232 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²
Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²
Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²

Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²

Ošelín ev. č. 1, Ošelín

5 490 000 Kč

3 900 000 Kč

14 182 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej chaty 80 m², pozemek 601 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 601 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 601 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 601 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 601 m²

Pod Kaštany, Český Krumlov

4 500 000 Kč

56 250 Kč/m2

Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²
Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²
Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²

Prodej chalupy 460 m², pozemek 4142 m²

Razová 240, Razová

8 900 000 Kč

7 495 000 Kč

16 293 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²

Kostelany, okres Kroměříž

3 200 000 Kč

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²

Svatava, okres Sokolov

1 499 000 Kč

1 199 000 Kč

39 967 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej chalupy 70 m², pozemek 4114 m²Prodej chalupy 70 m², pozemek 4114 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 4114 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 4114 m²

Prodej chalupy 70 m², pozemek 4114 m²

Křepice 11, Stožice

3 390 000 Kč

48 429 Kč/m2

Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²

Hejnice 3, Hejnice

3 299 000 Kč

2 999 000 Kč

29 990 Kč/m2

Prodej chalupy 100 m², pozemek 769 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 769 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 769 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 769 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 769 m²

Bartošovice v Orlických horách ev. č. 152, Bartošovice v Orlických horách

Neveřejná cena

1...44454647

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 196 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.