Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v okresu Jihlava s cenou do 4 mil. Kč

Do 4 mil. Kč

9 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²

Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²

Hosov ev. č. 406, Jihlava

870 000 Kč

13 810 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 18 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²

Třešť, okres Jihlava

1 490 000 Kč

20 694 Kč/m2

Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²

Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²

Helenín ev. č. 4622, Jihlava

1 360 500 Kč

1 260 500 Kč

84 033 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²

Růžená ev. č. 107, Růžená

1 330 000 Kč

26 600 Kč/m2

Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 355 m²

Jihlava, okres Jihlava

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

33 947 Kč/m2

Prodej chaty 55 m², pozemek 392 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 392 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 392 m²

Brtnice ev. č. 91, Brtnice

2 390 000 Kč

43 455 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Černický
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Černický

Petr Černický

5.0

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²

Kostelec, okres Jihlava

1 490 000 Kč

33 111 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²

Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²

Bítovčice, okres Jihlava

1 790 000 Kč

42 619 Kč/m2

Prodej chalupy 269 m², pozemek 2309 m²Prodej chalupy 269 m², pozemek 2309 m²
Prodej chalupy 269 m², pozemek 2309 m²
Prodej chalupy 269 m², pozemek 2309 m²

Prodej chalupy 269 m², pozemek 2309 m²

Bohusoudov 3, Knínice

4 150 000 Kč

3 950 000 Kč

14 684 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 18 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.