Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v okresu Opava s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

4 nemovitosti

doporučené

Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²

Kyjovice 178, Kyjovice

4 500 000 Kč

4 000 000 Kč

100 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 664 m²

Mladecko ev. č. 1, Mladecko

2 000 000 Kč

1 500 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Vítkov, okres Opava

2 200 000 Kč

37 931 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej chaty 462 m², pozemek 688 m²Prodej chaty 462 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 462 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 462 m², pozemek 688 m²

Prodej chaty 462 m², pozemek 688 m²

Vítkov, okres Opava

7 700 000 Kč

7 299 000 Kč

15 799 Kč/m2

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.