Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v okresu Rychnov nad Kněžnou s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

7 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Zdelov, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 399 000 Kč

42 394 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Zdelov

1 650 000 Kč

1 399 000 Kč

42 394 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 595 000 Kč

63 800 Kč/m2

Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²

Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²

Bohdašín 64, Bohdašín

2 290 000 Kč

47 708 Kč/m2

Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Prodej chalupy 40 m², pozemek 1268 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

2 130 000 Kč

1 990 000 Kč

49 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 650 000 Kč

1 490 000 Kč

59 600 Kč/m2

Prodej chalupy 92 m², pozemek 2453 m²Prodej chalupy 92 m², pozemek 2453 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 2453 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 2453 m²

Prodej chalupy 92 m², pozemek 2453 m²

Rybná nad Zdobnicí 168, Rybná nad Zdobnicí

2 500 000 Kč

27 174 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.