Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v okresu Rychnov nad Kněžnou s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

5 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²

Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou

5 885 000 Kč

49 042 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²
Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²
Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²

Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²

Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou

5 499 000 Kč

14 246 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²

Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²

Bohdašín 64, Bohdašín

2 290 000 Kč

47 708 Kč/m2

Prodej chalupy 92 m², pozemek 2453 m²Prodej chalupy 92 m², pozemek 2453 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 2453 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 2453 m²

Prodej chalupy 92 m², pozemek 2453 m²

Rybná nad Zdobnicí 168, Rybná nad Zdobnicí

2 500 000 Kč

27 174 Kč/m2

Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²

Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²

Nová Ves, okres Rychnov nad Kněžnou

4 200 000 Kč

3 950 000 Kč

28 214 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 13 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.