Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

7 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 328 m²

Lhotka, okres Přerov

1 150 000 Kč

28 750 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 58 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 322 m²

Hraběšice ev. č. 9, Hraběšice

2 950 000 Kč

26 818 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 628 m²

Přerov, okres Přerov

2 500 000 Kč

55 556 Kč/m2

Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²

Buk, okres Přerov

2 900 000 Kč

55 769 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²

Paseka, okres Olomouc

2 400 000 Kč

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej chaty 40 m²Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²

Prodej chaty 40 m²

Drahotuše

1 780 000 Kč

1 615 000 Kč

40 375 Kč/m2

Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 398 m²

Paseka - Karlov, okres Olomouc

2 290 000 Kč

1 990 000 Kč

28 429 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 58 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.