Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

20 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²
Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²
Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²

Prodej chaty 13 m², pozemek 535 m²

Jirkov, okres Chomutov

429 000 Kč

33 000 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 140 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²
Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²
Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²

Prodej chaty 64 m², pozemek 69 m²

Budyně nad Ohří, okres Litoměřice

1 690 000 Kč

26 406 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²

Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²

Mariánské údolí, Klášterec nad Ohří

1 499 900 Kč

1 399 900 Kč

18 181 Kč/m2

Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Hraniční, Děčín

870 000 Kč

51 176 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 366 m²

Chřibská, okres Děčín

2 399 000 Kč

39 983 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²
Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²
Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²

Prodej chaty 21 m², pozemek 1362 m²

U Zámku 126, Třebívlice

1 990 000 Kč

94 762 Kč/m2

Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²
Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²
Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²

Prodej chaty 526 m², pozemek 543 m²

Dolní Zálezly, Dolní Zálezly

2 730 000 Kč

5 190 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 1272 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

1 799 999 Kč

32 727 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Dolní Zálezly ev. č. 237, Dolní Zálezly

2 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodej chalupy 254 m²Prodej chalupy 254 m²
Prodej chalupy 254 m²
Prodej chalupy 254 m²

Prodej chalupy 254 m²

Hoštka, Litoměřice

2 999 000 Kč

2 599 000 Kč

10 232 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 140 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.