Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

25 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 742 m²

Třeboutice 63, Křešice

1 990 000 Kč

36 182 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 180 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²

Habřinská stráň ev. č. 152, Úštěk - Habřina

3 490 000 Kč

36 737 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 406 m²

Koštice, okres Louny

1 099 900 Kč

899 900 Kč

19 998 Kč/m2

Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²
Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²
Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²

Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²

Povrly, okres Ústí nad Labem

2 065 000 Kč

1 765 000 Kč

33 942 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej chaty, pozemek 942 m²Prodej chaty, pozemek 942 m²
Prodej chaty, pozemek 942 m²
Prodej chaty, pozemek 942 m²

Prodej chaty, pozemek 942 m²

Suchdol, Křimov

2 800 000 Kč

Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 387 m²

Údlice, okres Chomutov

999 000 Kč

62 438 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej chaty 37 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 398 m²

Měrunice, okres Teplice

3 390 000 Kč

91 622 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²

Meruňková, Dolní Zálezly

1 999 000 Kč

1 899 000 Kč

59 344 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²

Stadice ev. č. 127, Řehlovice

2 890 000 Kč

2 490 000 Kč

49 800 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²
Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²
Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²

Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²

Nová Ves v Horách, okres Most

3 890 000 Kč

13 697 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral
Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral

Ing. Tomáš Zavoral

4.9

Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 180 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.