Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Zlínský kraj

31 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště

3 890 000 Kč

65 932 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 115 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

1 499 000 Kč

31 229 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

990 000 Kč

39 600 Kč/m2

Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²

Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

9 600 000 Kč

38 400 Kč/m2

Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²
Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²
Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²

Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²

Starý Hrozenkov, okres Uherské Hradiště

700 000 Kč

11 111 Kč/m2

Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²

Strání ev. č. 90, Strání

1 550 000 Kč

36 047 Kč/m2

Prodej chalupy 71 m², pozemek 593 m²Prodej chalupy 71 m², pozemek 593 m²
Prodej chalupy 71 m², pozemek 593 m²
Prodej chalupy 71 m², pozemek 593 m²

Prodej chalupy 71 m², pozemek 593 m²

Bystřice pod Lopeníkem ev. č. 58, Bystřice pod Lopeníkem

6 290 000 Kč

5 790 000 Kč

81 549 Kč/m2

Prodej chaty 130 m², pozemek 663 m²Prodej chaty 130 m², pozemek 663 m²
Prodej chaty 130 m², pozemek 663 m²
Prodej chaty 130 m², pozemek 663 m²

Prodej chaty 130 m², pozemek 663 m²

Bystřička 280, Bystřička

Neveřejná cena

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²

Bohuslavice u Zlína, okres Zlín

1 500 000 Kč

1 400 000 Kč

77 778 Kč/m2

Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 950 m²

Kostelany, okres Kroměříž

3 200 000 Kč

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 115 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.