Domy na prodej

Domy na prodej Brno s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

11 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²

Slatinská 56/57, Brno - Židenice

21 550 000 Kč

68 631 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 78 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²

Mařákova 1811/36, Brno - Líšeň

6 825 000 Kč

56 875 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²

Chleborádova 28/5, Brno - Dolní Heršpice

15 790 000 Kč

80 152 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Kostelíček 780/21, Brno - Líšeň

14 900 000 Kč

14 100 000 Kč

76 630 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²

Brno, okres Brno-město

19 240 000 Kč

104 565 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Hansmannova, Brno

24 900 000 Kč

21 400 000 Kč

140 789 Kč/m2

Prodej domu 27 m², pozemek 1039 m²Prodej domu 27 m², pozemek 1039 m²
Prodej domu 27 m², pozemek 1039 m²
Prodej domu 27 m², pozemek 1039 m²

Prodej domu 27 m², pozemek 1039 m²

Žebětínek, Brno

6 590 000 Kč

244 074 Kč/m2

Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Dudíkova 873/16, Brno - Řečkovice

15 450 000 Kč

80 469 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²

Dulánek, Brno

11 429 000 Kč

136 060 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Na Rybízárně 597/5, Brno - Ivanovice

24 900 000 Kč

116 901 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 78 domů