Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

7 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Tučapy, okres Tábor

1 290 000 Kč

23 889 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 40 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Volfířov, okres Jindřichův Hradec

1 100 000 Kč

18 333 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Kadov, okres Strakonice

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Mistra Martina, Volyně

1 980 000 Kč

1 880 000 Kč

16 348 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Bohunice 19, Bohunice

1 900 000 Kč

1 450 000 Kč

19 863 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²

Sumrakov 53, Studená

1 400 000 Kč

1 250 000 Kč

22 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej zemědělské usedlosti 830 m², pozemek 978 m²Prodej zemědělské usedlosti 830 m², pozemek 978 m²
Prodej zemědělské usedlosti 830 m², pozemek 978 m²
Prodej zemědělské usedlosti 830 m², pozemek 978 m²

Prodej zemědělské usedlosti 830 m², pozemek 978 m²

Dírná, okres Tábor

2 600 000 Kč

1 580 000 Kč

1 904 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 40 domů