Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

377 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Strachotínská, Pouzdřany, Pouzdřany

3 950 000 Kč

3 490 000 Kč

52 090 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 741 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Hrnčířská, Vracov

4 190 000 Kč

46 556 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Legionářská, Brtnice

3 950 000 Kč

18 810 Kč/m2

Populární

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

U Stadionu 531, Lanžhot

3 290 000 Kč

23 169 Kč/m2

Populární

Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²

Hrusice, okres Praha-východ

3 650 000 Kč

76 042 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.

Populární

Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 286 m²

Vrchoslavská 40/12, Novosedlice

4 499 000 Kč

35 992 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Příční 475, Blučina

4 490 000 Kč

3 490 000 Kč

37 935 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

3 900 000 Kč

39 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Populární

Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²
Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²
Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²

Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²

Koberovice, okres Pelhřimov

4 790 000 Kč

4 380 000 Kč

19 554 Kč/m2

Populární

Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²

Rosice 175, Rosice

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

27 778 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
123...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 741 domů