okres Třebíč

Domy na prodej Náměšť nad Oslavou s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

2 nemovitosti

doporučené

Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²

Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč

3 790 000 Kč

68 909 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si další domy

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²

Lipová, Náměšť nad Oslavou

5 950 000 Kč

5 500 000 Kč

43 307 Kč/m2