Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Benešov s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

7 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²

Ostředek, okres Benešov

6 500 000 Kč

6 190 000 Kč

52 017 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 48 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 3279 m²

Loket, okres Benešov

4 199 000 Kč

52 488 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²

Vrchotovy Janovice 234, Vrchotovy Janovice

7 490 000 Kč

6 998 000 Kč

76 065 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²

Chocerady, okres Benešov

7 233 960 Kč

6 185 000 Kč

51 542 Kč/m2

Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²

Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²

Kozmice 22, Kozmice

6 490 000 Kč

24 583 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Lešany 3, Lešany

6 999 003 Kč

6 666 003 Kč

34 719 Kč/m2

Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Sokolská 365, Bystřice

7 990 000 Kč

7 000 000 Kč

56 452 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 48 domů