Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Beroun s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

18 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²

V Dibří, Hudlice

8 800 000 Kč

7 900 000 Kč

49 375 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 128 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²

Plzeňská, Cerhovice

7 490 000 Kč

28 052 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Zadní Třebaň, okres Beroun

16 990 000 Kč

16 490 000 Kč

63 915 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²

Prodej domu 254 m², pozemek 1374 m²

Bezdědická 364, Hostomice

11 499 000 Kč

9 999 000 Kč

39 366 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²

Králův Dvůr, okres Beroun

9 599 000 Kč

9 299 000 Kč

98 926 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 783 m²

Svatá 233, Svatá

11 990 000 Kč

11 550 000 Kč

79 110 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 414 m²

Prostřední 73, Hýskov

24 990 000 Kč

12 350 000 Kč

51 674 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²

Otročiněves

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Pivovarská 166, Hostomice

12 990 000 Kč

39 604 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Bubovická, Bubovice

17 000 000 Kč

73 913 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 128 domů