Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Břeclav s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

10 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²

Revoluční 549/15, Tvrdonice

3 490 000 Kč

26 846 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 22 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Strachotínská, Pouzdřany, Pouzdřany

3 950 000 Kč

58 955 Kč/m2

Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²

Husova, Drnholec

4 772 250 Kč

3 977 000 Kč

35 829 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Hlavní, Šakvice

3 300 000 Kč

16 500 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Lípová 235, Hlohovec

4 500 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Sedlec 238, Sedlec

5 249 000 Kč

4 990 000 Kč

49 900 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 386 m²

Údolní 666/3, Klobouky u Brna

3 899 000 Kč

29 992 Kč/m2

Prodej domu 90 m²Prodej domu 90 m²
Prodej domu 90 m²
Prodej domu 90 m²

Prodej domu 90 m²

Čechova 1072/54, Břeclav

3 300 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²

Velké Pavlovice, okres Břeclav

4 750 000 Kč

4 450 000 Kč

47 849 Kč/m2

Prodej domu 240 m²Prodej domu 240 m²
Prodej domu 240 m²
Prodej domu 240 m²

Prodej domu 240 m²

U Stadionu 502/10, Kostice

3 600 000 Kč

15 000 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 22 domů