Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Brno-venkov s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

13 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Příční 475, Blučina

4 490 000 Kč

3 990 000 Kč

43 370 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 53 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²

Újezd u Tišnova 23, Újezd u Tišnova

2 600 000 Kč

43 333 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²

Komenského 197, Blučina

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 400 m²

Pasohlávky, okres Brno-venkov

6 684 000 Kč

52 630 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Přibice 317, Přibice

6 490 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²

Hluboké Dvory 17, Hluboké Dvory

4 443 495 Kč

44 435 Kč/m2

Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²

Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²

Křižínkov 60, Křižínkov

3 750 000 Kč

14 764 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²

Pasohlávky 30, Pasohlávky

7 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²

Veverské Knínice, okres Brno-venkov

5 490 000 Kč

44 274 Kč/m2

Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²

Niva 294, Sokolnice

5 190 000 Kč

4 600 000 Kč

63 889 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 53 domů