Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Brno-venkov s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

35 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²

Ivančice ev. č. 1625, Ivančice

5 350 000 Kč

41 154 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 207 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²

Česká, okres Brno-venkov

16 000 000 Kč

74 766 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²

Hajany 231, Hajany

16 000 000 Kč

93 023 Kč/m2

Prodej domu 221 m², pozemek 293 m²Prodej domu 221 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 293 m²

Tišnovská Nová Ves, okres Brno-venkov

7 500 000 Kč

7 490 000 Kč

33 891 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²

Vlasatice 131, Vlasatice

10 508 550 Kč

10 208 550 Kč

75 619 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Ivančická, Dolní Kounice

14 990 000 Kč

85 170 Kč/m2

Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²

Hvozdec, okres Brno-venkov

12 990 000 Kč

11 990 000 Kč

77 355 Kč/m2

Prodej domu 238 m²Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²

Prodej domu 238 m²

Medlov, Brno-venkov

11 690 000 Kč

49 118 Kč/m2

Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²

Hybešova 325, Újezd u Brna

6 990 000 Kč

5 490 000 Kč

81 940 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²

Riegrova, Tišnov

15 999 000 Kč

14 490 000 Kč

93 484 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 207 domů