Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Brno-venkov s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

32 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 634 m²

Havlíčkova 334, Tišnov

12 500 000 Kč

78 125 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 198 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej zemědělské usedlosti 398 m²Prodej zemědělské usedlosti 398 m²
Prodej zemědělské usedlosti 398 m²
Prodej zemědělské usedlosti 398 m²

Prodej zemědělské usedlosti 398 m²

Rosice u Brna

21 500 000 Kč

19 999 000 Kč

50 249 Kč/m2

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Pravlov 253, Pravlov

10 500 000 Kč

9 990 000 Kč

53 138 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²

Dolní Loučky, okres Brno-venkov

10 490 000 Kč

100 865 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Javorová 1314, Rosice

9 990 000 Kč

68 897 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Dolina, Oslavany

9 890 000 Kč

93 302 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²

Na Návsi, Opatovice

8 990 000 Kč

51 371 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1069 m²

Pasohlávky 30, Pasohlávky

7 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²

Brána, Rozdrojovice

11 900 000 Kč

55 349 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 214 m²

Hrubšice 59, Ivančice

7 790 000 Kč

62 320 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 198 domů