Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Brno-venkov s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

26 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 398 m²Prodej zemědělské usedlosti 398 m²
Prodej zemědělské usedlosti 398 m²
Prodej zemědělské usedlosti 398 m²

Prodej zemědělské usedlosti 398 m²

Rosice u Brna

21 500 000 Kč

19 999 000 Kč

50 249 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 167 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Pravlov 253, Pravlov

10 500 000 Kč

9 990 000 Kč

53 138 Kč/m2

Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²

Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²

Hybešova, Modřice

16 850 000 Kč

15 500 000 Kč

65 401 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1147 m²

Na Návsi, Opatovice

8 990 000 Kč

51 371 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 946 m²

Brána, Rozdrojovice

11 900 000 Kč

55 349 Kč/m2

Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²

Česká, okres Brno-venkov

16 000 000 Kč

74 766 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²

Hajany 231, Hajany

16 000 000 Kč

93 023 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²

Vlasatice 131, Vlasatice

10 508 550 Kč

10 208 550 Kč

75 619 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Ivančická, Dolní Kounice

14 990 000 Kč

85 170 Kč/m2

Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 2068 m²

Hvozdec, okres Brno-venkov

12 990 000 Kč

11 990 000 Kč

77 355 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 167 domů