Domy na prodej

Domy na prodej v okresu České Budějovice s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

54 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²

Brašovská ulička 250, Týn nad Vltavou

6 999 000 Kč

47 612 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 190 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²

V Hliníku 171, Dolní Bukovsko

4 300 000 Kč

25 146 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²

Litvínovice 145, Litvínovice

12 990 000 Kč

72 167 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²

Mokré 90, Litvínovice

12 800 000 Kč

12 250 000 Kč

79 545 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²

Smrková 1114, Srubec

11 800 000 Kč

11 490 000 Kč

90 472 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²

Ledenická 10, Srubec

11 550 000 Kč

11 400 000 Kč

103 636 Kč/m2

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Ke Hřišti 696, Srubec

17 950 000 Kč

63 652 Kč/m2

Prodej domu 71 m²Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²

Prodej domu 71 m²

Veselská, Týn nad Vltavou

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

49 296 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²

Ortvínovice, Zvíkov

3 500 000 Kč

38 043 Kč/m2

Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²

Dobrá Voda u Českých Budějovic, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Pomezní

10 800 000 Kč

46 154 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 190 domů