Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Frýdek-Místek s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

22 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 141 m²Prodej domu 141 m²
Prodej domu 141 m²
Prodej domu 141 m²

Prodej domu 141 m²

Hnojník, Frýdek-Místek

8 590 000 Kč

8 290 000 Kč

58 794 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 153 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²

Janovice, okres Frýdek-Místek

5 490 000 Kč

28 895 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²

Vělopolí, okres Frýdek-Místek

7 200 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 5225 m²

Bahno-Příkopy, Frýdek-Místek

12 500 000 Kč

58 411 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1616 m²

Komorní Lhotka 87, Komorní Lhotka

5 500 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 641 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

24 900 000 Kč

99 600 Kč/m2

Prodej domu 170 m²Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²

Prodej domu 170 m²

Gen. Svobody 825, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

7 800 000 Kč

45 882 Kč/m2

Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 2522 m²

Chlebovická 319, Staříč

6 000 000 Kč

32 432 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 874 m²Prodej domu 180 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 874 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 874 m²

Ke splavu, Sviadnov

4 490 000 Kč

24 944 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodej domu 157 m²Prodej domu 157 m²
Prodej domu 157 m²
Prodej domu 157 m²

Prodej domu 157 m²

Ostravice 1

8 499 000 Kč

6 999 000 Kč

44 580 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 153 domů