Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Kladno s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

27 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Javorová 1130, Buštěhrad

12 450 000 Kč

107 328 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 185 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²

Dědkův mlýn, Unhošť

7 290 000 Kč

6 950 000 Kč

96 528 Kč/m2

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Polní 1261, Buštěhrad

10 393 000 Kč

109 400 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²

V. B. Třebízského 193, Klobuky

11 500 000 Kč

9 990 000 Kč

51 231 Kč/m2

Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²

28. října 1231, Kladno - Švermov

10 800 000 Kč

9 300 000 Kč

59 615 Kč/m2

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

59, Neuměřice

7 990 000 Kč

53 267 Kč/m2

Prodej domu 228 m²Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²

Prodej domu 228 m²

42, Žižice

20 990 000 Kč

19 490 000 Kč

85 482 Kč/m2

Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²

Vinšova, Kročehlavy, Kladno

6 150 000 Kč

91 791 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²

Tuřany 73, Tuřany

6 600 000 Kč

66 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Třebichovická 1620, Kladno - Švermov

12 990 000 Kč

132 551 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 185 domů