Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Klatovy s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

19 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²

Březí, Čachrov

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

27 014 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 89 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 290 m², pozemek 2871 m²Prodej domu 290 m², pozemek 2871 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 2871 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 2871 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 2871 m²

Zelená Lhota 69, Nýrsko

11 990 000 Kč

41 345 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²

Srní, okres Klatovy

8 350 900 Kč

49 123 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²

Maškova 370, Klatovy IV

14 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²

Jana Jáši, Sušice

9 250 000 Kč

77 083 Kč/m2

Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²

Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²

Na Štěbetce 883, Sušice II

13 500 000 Kč

12 900 000 Kč

48 679 Kč/m2

Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²

Damíč 18, Soběšice

4 090 000 Kč

3 990 000 Kč

24 036 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²

U Zastávky 349, Klatovy IV

9 990 000 Kč

9 150 000 Kč

30 500 Kč/m2

Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²

Železná Ruda, okres Klatovy

12 990 000 Kč

10 499 000 Kč

62 494 Kč/m2

Prodej domu 75 m²Prodej domu 75 m²
Prodej domu 75 m²
Prodej domu 75 m²

Prodej domu 75 m²

Budovcova 269, Klatovy III

5 300 000 Kč

5 100 000 Kč

68 000 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 89 domů