Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Kolín s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

14 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Třebovle, okres Kolín

3 495 000 Kč

3 200 000 Kč

62 745 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 83 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 1692 m²

Lošánky 31, Lošany

3 995 000 Kč

39 554 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Mikoláše Alše 647, Pečky

8 970 000 Kč

8 480 000 Kč

90 213 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Vrátkov, okres Kolín

8 500 000 Kč

65 385 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 948 m²

Krupá 86, Krupá

8 900 000 Kč

8 700 000 Kč

46 774 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²

Dobropolská, Kouřim

8 200 000 Kč

7 800 000 Kč

67 241 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 3015 m²

Hlavní 306, Konárovice

8 820 000 Kč

63 000 Kč/m2

Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²

Prodej domu 40 m², pozemek 111 m²

Svojšice 57, Svojšice

2 595 000 Kč

64 875 Kč/m2

Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²

Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²

Východní 94, Cerhenice

2 200 000 Kč

45 833 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Šedý
Realitní kancelář: Servis4home
Realitní makléř: Petr Šedý

Petr Šedý

4.7

Realitní kancelář: Servis4home
Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²

Třebovle 25, Třebovle

4 899 000 Kč

4 398 000 Kč

51 741 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 83 domů