Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Kroměříž s cenou do 13 mil. Kč

Do 13 mil. Kč

24 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²

Tyršova, Hulín

4 300 000 Kč

3 700 000 Kč

18 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 126 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²

Kostelany, okres Kroměříž

3 200 000 Kč

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²

Na Kamenci 454, Chvalčov

3 350 000 Kč

2 600 000 Kč

26 531 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 913 m²Prodej domu 122 m², pozemek 913 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 913 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 913 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 913 m²

Žalkovice 144, Žalkovice

4 500 000 Kč

36 885 Kč/m2

Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

4 590 000 Kč

86 604 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²

Žeranovice 251, Žeranovice

10 900 000 Kč

43 600 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²

Holešov, okres Kroměříž

6 300 000 Kč

30 583 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal
Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal

Ing. Petr Dřímal

5.0

Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 569 m²

Díly 291, Prusinovice

1 990 000 Kč

1 850 000 Kč

21 765 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1968 m²

Loukov, okres Kroměříž

6 500 000 Kč

16 250 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²

Velké náměstí 115/1, Kroměříž

2 080 000 Kč

5 926 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 126 domů