Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Kroměříž s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

17 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

90 377 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 87 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²

Žeranovice 128, Žeranovice

7 900 000 Kč

36 916 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 560 m²

Žeranovice 251, Žeranovice

10 900 000 Kč

43 600 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 645 m²

Holešov, okres Kroměříž

6 300 000 Kč

30 583 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal
Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal

Ing. Petr Dřímal

5.0

Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²

Nádražní, Morkovice-Slížany

9 390 000 Kč

40 474 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 130 m², pozemek 57 m²Prodej domu 130 m², pozemek 57 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 57 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 57 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 57 m²

Zlobice, okres Kroměříž

4 300 000 Kč

3 499 000 Kč

26 915 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 3045 m²Prodej domu 120 m², pozemek 3045 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 3045 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 3045 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 3045 m²

Hlinsko pod Hostýnem 90, Bystřice pod Hostýnem

5 990 000 Kč

49 917 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 87 domů