Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Kutná Hora s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

9 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

37 417 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 61 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Vlkaneč - Přibyslavice, okres Kutná Hora

3 360 000 Kč

3 000 000 Kč

20 134 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Vlašimská 121, Zruč nad Sázavou

4 470 000 Kč

4 199 000 Kč

35 286 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Útěchvosty 13, Podveky

6 490 000 Kč

45 069 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Třebešice 69, Třebešice

2 690 000 Kč

23 391 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 990 000 Kč

4 790 000 Kč

39 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Okřesaneč 22, Okřesaneč

4 249 000 Kč

3 495 000 Kč

33 286 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²

Nábřežní 84, Zruč nad Sázavou

3 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 3525 m²

Vrdy, okres Kutná Hora

7 495 000 Kč

6 995 000 Kč

43 719 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 61 domů