Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Louny s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

33 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Blatno 96, Blatno

7 250 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 107 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Blatno 96, Blatno

7 250 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1619 m²

Vidovle 34, Bitozeves

4 999 000 Kč

4 499 000 Kč

30 399 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 690 m²

Dobříčany 63, Liběšice

4 490 000 Kč

3 990 000 Kč

19 950 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²

Vítkovice 7, Lubenec

2 790 000 Kč

2 000 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 559 m²

Opočno 35, Opočno

4 990 000 Kč

4 690 000 Kč

21 416 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²

Buškovice, Podbořany

2 790 000 Kč

2 590 000 Kč

13 925 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 154 m²

Mlýnce 20, Vroutek

3 400 000 Kč

22 078 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 880 m²

Palackého 432, Postoloprty

6 950 000 Kč

48 944 Kč/m2

Prodej domu 82.6 m²Prodej domu 82.6 m²
Prodej domu 82.6 m²
Prodej domu 82.6 m²

Prodej domu 82.6 m²

Nákladní, Žatec, Žatec

6 300 000 Kč

76 271 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 107 domů