Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Louny s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

20 nemovitostí

doporučené

Prodej domu, pozemek 1235 m²Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²

Prodej domu, pozemek 1235 m²

Vinařice, Vinařice

7 600 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²

Dukelská, Žatec

9 990 000 Kč

49 950 Kč/m2

Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²

Nerudova 916, Louny

7 900 000 Kč

73 832 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej vily 502 m²Prodej vily 502 m²
Prodej vily 502 m²
Prodej vily 502 m²

Prodej vily 502 m²

Bezděkov u Žatce

15 000 000 Kč

29 880 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 275 m²

Nádražní schody 806, Žatec

7 640 000 Kč

63 667 Kč/m2

Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²

Prodej domu 294 m², pozemek 740 m²

Na Skokanu, Peruc

11 000 000 Kč

37 415 Kč/m2

Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²
Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²
Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²

Prodej domu 336 m², pozemek 824 m²

Na Skokanu, Peruc

11 000 000 Kč

32 738 Kč/m2

Prodej domu 670 m², pozemek 1786 m²Prodej domu 670 m², pozemek 1786 m²
Prodej domu 670 m², pozemek 1786 m²
Prodej domu 670 m², pozemek 1786 m²

Prodej domu 670 m², pozemek 1786 m²

Senkov 17, Zbrašín

11 800 000 Kč

11 400 000 Kč

17 015 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²

Dukelská, Podbořany

16 640 000 Kč

36 978 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²

Žižkovo náměstí 86, Žatec

9 999 999 Kč

50 000 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 domů