Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Nymburk s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

5 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²

Kounice 188, Kounice

5 995 000 Kč

56 028 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 64 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²

Podmoky 58, Podmoky

5 490 000 Kč

53 301 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²

Smetanova 505, Městec Králové

4 250 000 Kč

35 417 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²

Mládežnická 959, Sadská

6 250 000 Kč

46 296 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 1112 m²

Budiměřice 63, Budiměřice

6 490 000 Kč

77 262 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 64 domů