Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Olomouc s cenou do 34 mil. Kč

Do 34 mil. Kč

22 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Lutín, okres Olomouc

11 600 000 Kč

10 990 000 Kč

88 629 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 143 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²

Olomoucká, Hlubočky

7 050 000 Kč

44 063 Kč/m2

Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²

Rýmařovská 500/3, Šternberk

6 290 000 Kč

28 462 Kč/m2

Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²

Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²

U Hradiska 123/21, Olomouc - Klášterní Hradisko

26 605 000 Kč

70 384 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²

Bukovany 64, Bukovany

5 490 000 Kč

38 392 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²

Vítězná 1356/24a, Litovel

5 800 000 Kč

46 400 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 949 m²Prodej domu 65 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 949 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 949 m²

Jižní 114/65, Olomouc - Slavonín

8 750 000 Kč

134 615 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²

Mrsklesy, okres Olomouc

7 500 000 Kč

6 950 000 Kč

46 333 Kč/m2

Prodej domu 245 m², pozemek 747 m²Prodej domu 245 m², pozemek 747 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 747 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 747 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 747 m²

Bystročice 225, Bystročice

9 500 000 Kč

9 190 000 Kč

37 510 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Světinský a tým
Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář OLOMOUC
Realitní makléř: Martin Světinský a tým

Martin Světinský a tým

4.7

Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář OLOMOUC
Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²
Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²
Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²

Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²

Třídvorská 252, Červenka

6 890 000 Kč

5 990 000 Kč

20 168 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 143 domů