Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Opava s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

24 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²

Příkopy, Kobeřice

9 990 000 Kč

111 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 78 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²

Novosvětská, Opava

5 390 000 Kč

39 632 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²

Hlavní, Bolatice

6 800 000 Kč

72 340 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²

Nábřežní, Kravaře

6 900 000 Kč

34 500 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Bolatická, Kravaře

6 500 000 Kč

27 083 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²

Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²

Holasovice, okres Opava

4 990 000 Kč

12 171 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²

Okružní, Kobeřice

3 400 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodej domu 215 m²Prodej domu 215 m²
Prodej domu 215 m²
Prodej domu 215 m²

Prodej domu 215 m²

Vladislava Vančury 343/43, Hlučín

8 490 000 Kč

39 488 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²

Opavská 118/5, Bolatice

6 600 000 Kč

6 330 000 Kč

29 306 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 1461 m²

Hradec nad Moravicí, okres Opava

6 590 000 Kč

24 407 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 78 domů