Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Ostrava-město s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

15 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 931 m²

K Jezeru 197/13, Ostrava - Výškovice

6 500 000 Kč

44 828 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 41 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Pod Lesíkem 488/18, Ostrava - Stará Bělá

4 500 000 Kč

48 387 Kč/m2

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

7 999 999 Kč

36 364 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 779 m²Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²

Prodej domu, pozemek 779 m²

Československé armády, Michálkovice, Ostrava

4 700 000 Kč

Prodej domu 312 m², pozemek 1447 m²Prodej domu 312 m², pozemek 1447 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1447 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1447 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 1447 m²

Stará Ves nad Ondřejnicí, okres Ostrava-město

6 000 000 Kč

19 231 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²

Bedřicha Smetany 451/6, Ostrava - Polanka nad Odrou

7 800 000 Kč

65 546 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

5 460 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Lomená 274, Velká Polom

6 900 000 Kč

57 500 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Malá strana 58, Olbramice

5 790 000 Kč

38 600 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

U Sýpky, Ostrava

4 500 000 Kč

40 909 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 41 domů